BG EN

Арсенал спря топлата вода на Атлетико (Мадрид)

Световен футбол

Арсенал спря топлата вода на Атлетико (Мадрид)

17010
на 21.10.2025
Арсенал спря топлата вода на Атлетико (Мадрид)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Атлетико (Мадрид) е подал жалба до УЕФА преди днешния двубой срещу Арсенал от Шампионска лига.

препоръчано

"Дюшекчиите" са останали попарени след официалната тренировка на стадион "Емирейтс", след като не успели да си вземат душ заради липсата на топла вода. Това е и причината за жалбата на "дюшекчиите".

От Атлетико били бесни от ситуацията, като били шокирани, че на толкова модерен стадион не могат да получат елементарни удобства в навечерието на двубой от Шампионска лига, предаде "Гонг".

Недоволството било още по-голямо поради факта, че втората половина от тренировката се е провела под дъжд.

Проблемът с топлата вода бил забелязан още при пристигането на стадиона и местните служители веднага били уведомени, но той не бил решен навреме. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК