0
16.04.2019
0
2739

Отборът на Арсенал победи като гост Уотфорд с 1:0 в мач от футболния шампионат на Англия.

Гол на Пиер-Емерик Обамеянг в 10-ата минута донесе ценния успех за лондончани в битката им за местата в „Топ 4” на крайното класиране.

Уотфорд със сериозен удар по амбициите на Челси във Висшата лига

Отборът на Уотфорд нанесе пореден сериозен удар по...

на 06.02.2018

Домакините от Уотфорд играха от 11-ата минута с десет души, след като Трой Дийни получи директен червен картон.

Арсенал изостава само с точка от третия Тотнъм и е с равен актив с петия Челси, който обаче е с мач повече.

Уотфорд регистрира 13-а загуба за сезона, като е на 10-о място.