Уотфорд със сериозен удар по амбициите на Челси във Висшата лига

5005
на 06.02.2018

Отборът на Уотфорд нанесе пореден сериозен удар по амбициите на Челси във Висшата лига.

В последния мач от 26-ия кръг на футболния шампионат на Англия Уотфорд победи у дома Челси с 4:1.

Трой Дийни от дузпа в 42-ата минута даде преднина в резултата за Уотфорд. В 82-ата минута Еден Азар възстанови равенството. Дарил Янмаат в 84-ата минута, Жерар Делофеу в 88-ата и Роберто Перейра в 90-ата минута доведоха резултата до крайното 4:1 за Уотфорд.

За новия мениджър на Уотфорд Хави Гарсия това бе първи домакински мач начело на тима във Висшата лига.

Челси игра от 30-ата минута с десет души, след като в рамките само на пет минути Тимое Бакайоко си изкара два жълти картона.

За Челси това е шеста загуба в кампанията, като тимът е на четвърта позиция в класирането, на точка от третия Ливърпул.

Уотфорд регистрира осми успех, като отборът е на 11-о място в подреждането.

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)