ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредна жертва на телефонни измамници станала 74-годишна жителка на Хисаря, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи – Пловдив, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Във вторник, около 10.30 часа, тя получила обаждане на домашния си телефон от мъж, представил се за лекар. Последвал познатият лъжовен сценарий, по който от пенсионерката били поискани пари за спешно лечение на нейна родственица.
След като била въведена в заблуждение, възрастната жена предала 3000 лева на явил се на адреса й непознат. На следващия ден разбрала, че е попаднала в мрежата на мошеници и съобщила в полицейското управление в града, където стартирало разследване по случая.
свързани новини
Ало измамници "изпържиха" дядо в Севлиево
13140
на 14.05.2015
Мазут на топчета изплува отново, този път край Синеморец
238
преди 2 минути


