BG EN

Балотели изкара глоба на "Юве" и "Дженоа"

Световен футбол

Балотели изкара глоба на "Юве" и "Дженоа"

2386
на 11.03.2013
Балотели изкара глоба на Юве и Дженоа
Автор:   Явор Белчев
Италианският "Дженоа" получи парична глоба в размер на 30 хиляди евро, след като фенове на тима нападнаха с расистки скандирания играчите на "Милан"- Марио Балотели и Съли Мунтари. Дисциплинарната комисия към местната федерация реши да накаже "Дженоа" и за хвърлени към терена монети и запалки, които по случайност не удариха нито един от футболистите на гостуващия тим. Всички тези наказания са вместени в паричната глоба към "Дженоа". Шампионът "Ювентус" също отнесе глоба от 4000 евро за скандирания срещу тъмнокожия нападател на "Милан" във вчерашното домакинство срещу "Катаня". "Лацио" отнесе други 10 хиляди евро глоба, защото феновете на тима издигнаха плакат с обидна реплика към президента на УЕФА Мишел Платини. Причина за реакцията на феновете е наказание с лишаване от домакинство за Лига Европа.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК