ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
КУЛТОВ СЦЕНАРИЙ какво щяха да направят Кокорчо, Христо Иванов, Боби Ваклинов, "Бърд" и компания, ако български политик беше дръзнал да изрече ТЕЗИ ДУМИ на Петер Мадяр
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Собственикът на "Левски" Тодор Батков отново сам е машинист. Иво Тонев обяви след загубената шампионска титла след равенството със Славия в събота, че ще се занимава със строежа на взривения Сектор „А", но няма да има думата по оперативното ръководство на клуба.
Според „Тема Спорт" Батков обмисля да върне в клуба Наско Сираков. Ако се съгласи, легендата на Левски обаче ще трябва да работи при жестоки финансови ограничения.
„Сините" вече започват преговори за раздяла с играчи, чиито заплати надвишават 10-12 хиляди лева. Такива на „Герена" има много, като възнаграждението на някои достига до 35 000 лева на месец.
препоръчано
Черно море охлади мераците на Левски за национал
4803
преди 1 часа
Любо Пенев става треньор на Локомотив София
7288
преди 2 часа
ЦСКА със сензационен трансфер
15582
преди 4 часа
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
21576
на 05.06.2026


