BG EN

Бат’ Сали влиза в комисията по парламентарна етика

ЧАС ПИК

Бат’ Сали влиза в комисията по парламентарна етика

9211
на 01.08.2013
Бат’ Сали влиза в комисията по парламентарна етика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на ДПС Лютви Местан стана член на парламентарната Комисия по образованието и науката. Колегата му Александър Методиев, познат като Бат’ Сали, пък стана член на Комисията по вероизповеданията и парламентарната етика. Това реши парламентът с гласуваните промени в състава на постоянните комисии. Местан и Методиев влизат в съответните комисии на свои колеги от ДПС.

Така скандалното попълнение в редиците на Местан, прочул се с това, че е шеф на “частното енерго”, ще отговаря за парламентарната етика в Народното събрание.

Александър Методиев, познат с прозвището Бат’ Сали, влезе на мястото на ВИС-аджията Емил Иванов.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите решават за мултифондовия модел в допълнителното пенсионно осигуряване - НА ЖИВО ПИК TV: Депутатите решават за мултифондовия модел в допълнителното пенсионно осигуряване - НА ЖИВО
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК