BG EN

Баща глобен с 350 лева за шамар на 11-годишен ученик

ЧАС ПИК

Баща глобен с 350 лева за шамар на 11-годишен ученик

4167
на 20.11.2014
Баща глобен с 350 лева за шамар на 11-годишен ученик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

350 лв. глоба е наложена с решение на Районния съд в Кърджали на 37-годишен мъж по Указа за борба с дребното хулиганство, съобщиха от ОД на МВР Кърджали.

препоръчано

Мъжът отишъл в училище в областния център и ударил шамар на 11-годишен. Преди това малолетният имал спречкване с детето на извършителя на хулиганската проява.

От полицията съобщават също, че е наложена глоба в размер на 100 лв. на 17-годишен за скандал и сбиване на ул."Мара Михайлова" в Кърджали. Инцидентът е станал на 18 ноември, когато двама ученици се скарали. След размяна на словесни обиди по-големият нанесъл удари на опонента си. Административното наказание е по Указа за борба с дребното хулиганство.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК