ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Барак Обама прецени, че ще е безотговорно да не се срещне с Владимир Путин на 70-та сесия на Общото събрание на ООН, обяви по телевизия Ей Би Си Саманта Пауър, постоянната представителка на САЩ в ООН.
препоръчано
"Отличителна черта от външната политика на президента Обама от самото начало бе готовността да се провери дали има възможност за взаимодействие, отбеляза тя. Като се отчете какво става в Украйна и Сирия, колко високи са залозите от човешка и стратегическа гледна точка, президентът прецени, че ще е безотговорно, ако двамата лидери се окажат в един и същи град и не се опитат да изяснят може ли да се постигне напредък относно тези две кризи", изтъкна още Саманта Пауър.
свързани новини
Гръцката полиция удари престъпна група за незаконен хазарт
3678
преди 1 часа
Тръмп: Унищожихме 10 ирански минни лодки
5520
преди 2 часа


