ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Световната №1 в женския тенис Серина Уилямс се класира безпроблемно за четвъртфиналите на Откритото първенство на САЩ. Американката победи с 6-2, 6-3 Ярослава Шведова от Казахстан за малко повече от час игра.
препоръчано
За място на полуфиналите шесткратната победителка в Ню Йорк ще срещне поставената под №5 Симона Халеп от Румъния.
В друг мач от осминафиналите по-голямата от сестрите Уилямс, Винъс, отстъпи с 6-4, 4-6, 6-7 (3) от чехкинята Каролина Плишкова (№10). Нейна съперничка в следващата фаза ще бъде Ана Конюх от Хърватия, която поднесе голямата изненада, отстранявайки световната №7 Агнешка Радванска от Полша.
свързани новини
Серина и Радванска убедителни на старта
6528
на 31.08.2016
Сензация в Рио! Серина отпадна на 1/8-финал
11645
на 10.08.2016
Серина: Беше много трудно да не мисля за рекорда
9033
на 09.07.2016


