BG EN

БОЙКО БОРИСОВ: Ако няма консенсус, ще прекратим концесията за Банско!

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

БОЙКО БОРИСОВ: Ако няма консенсус, ще прекратим концесията за Банско!

7603
на 24.02.2016
БОЙКО БОРИСОВ: Ако няма консенсус, ще прекратим концесията за Банско!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ако не се намери консенсус, ще прекратим концесията за Банско. Това заяви премиерът Бойко Борисов по време на заседание на Министерски съвет. Той коментира вчерашното решение за спирането на процедурата за разглеждане на доклада на междуведомствената работна група относно концесионния договор за ски зона Банско.

препоръчано

Не мога да приема правителството да бъде обвързвано с твърдения, че помага на някой олигарх. Като правителство не можем да си позволим това, обясни той.

Министърът на околната среда и водите ще направи още един опит, събирайки всички страни, които имат отношение към проблема, за да се намери разумен баланс и решение, добави премиерът.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Лъвовете да отложат деловите срещи, Везните да бъдат по-сдържани САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Лъвовете да отложат деловите срещи, Везните да бъдат по-сдържани
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Антон Хекимян за кризата с боклука: Терзиев е жалко подобие на кмет - столицата е в лапите на мрачно задкулисие ГОРЕЩО В ПИК TV! Антон Хекимян за кризата с боклука: Терзиев е жалко подобие на кмет - столицата е в лапите на мрачно задкулисие
ново
Днес: 33
hot
най-четени новини в момента
Сега
19882
четат ПИК