ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кортежът на Бойко Борисов преди пет-шест минути влезе в резиденцията на американския посланик Херо Мустафа, където тя живее в Бояна. Това съобщи минути преди 17 ч.днес сайтът "Афера", прилагайки снимки.
препоръчано
Според изданието и управляващи, и опозиция, тичат при американската посланичка, все едно са пионки на САЩ.
До момента от ГЕРБ няма официална информация по казуса.



свързани новини
Стяга ли куфарите за САЩ Херо Мустафа?
312156
на 22.05.2021




