BG EN

Бойко забрани държавата да се меси в църквата

ТОП НОВИНАТА

Бойко забрани държавата да се меси в църквата

2883
на 14.11.2012
Бойко забрани държавата да се меси в църквата
Автор:   Милан Николов

"Вярваме, че Светият Синод ще реши въпроса по най-добрия начин", смятат от Дирекцията по вероизповедания

Бойко Борисов категорично забрани всякаква намеса на държавата в решаването на "църковния проблем". Това заяви директорът на Дирекция "Вероизповедания" Емил Велинов пред журналисти по време на заседанието на Министерски съвет. "Вярваме, че Светият Синод ще намери сили и ще рещи проблема по най-добрия начин за църквата и за народа ни", коментира още Велинов. На пресконференция вчера лидерът на БСП Сергей Станишев заяви, че зад Емил Велинов стои Бойко борисов. "Кой е той да дава оценка какъв да бъде следващият патриарх?", попита президентът на ПЕС.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК