BG EN

Бойци на „Ислямска държава“ са екзекутирали в петък повече от 50 души в Северен Ирак

ЧАС ПИК

Бойци на „Ислямска държава“ са екзекутирали в петък повече от 50 души в Северен Ирак

5453
на 01.05.2015
Бойци на „Ислямска държава“ са екзекутирали в петък повече от 50 души в Северен Ирак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бойци на радикалната групировка „Ислямска държава“ са екзекутирали в петък повече от 50 граждани на Ирак в северната част на страната, съобщава EFE, позовавайки се на източници в местната полиция.

препоръчано

В интервю за агенцията един от лидерите на Националния съюз на Кюрдистан Хукар Яф уточни, че заловените иракчани са ликвидирани с изстрел в главата от представители на терористичната групировка.

Предполага се, че екзекуциите са извършени в района на град Тал Афар, разположен на около 50 км западно от Мосул.

 

"Фокус"

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК