ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Бомба! Миков алармира: Внасяме от Турция ваксини със завишено съдържание на живак! Защо Москов прикрива опасната сделка?
20933
на 19.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Внасят се ваксини от Турция, които имат по-високи съдържания на живак", алармира лидерът на БСП Михаил Миков. Сделката станала чрез бартер. Самият министър Москов казал, че ваксините нямало да се ползват от българските граждани, а от имигрантите. "Направете си изводите", поясни Миков.
препоръчано
При тези думи интервюиращата скочи и се опита да спре депутата, уплашена, че в ефир може да се обади Петър Москов. "Ако нямате доказателства, спрете", извика тя. Миков обаче продължи.
БСП подготвя вот на недоверие в сектора на здравеопазването след ваканцията на парламента. Според него политиката в здравеопазването все повече се проваляла и работела срещу народа.
свързани новини


