BG EN

Борисов с първа реакция след изборите в Германия

СВЕТЪТ ДНЕС

Борисов с първа реакция след изборите в Германия

302244
на 23.02.2025
Борисов с първа реакция след изборите в Германия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави лидера на Християндемократическия съюз Фридрих Мерц с убедителната победа на парламентарните избори в Германия.

препоръчано

"Сърдечни поздравления Фридрих Мерц за тази решителна изборна победа. Европа има нужда от силна Германия. България има нужда от силна Германия. За път напред в сигурността и просперитета", написа Борисов в профила си в социалната мрежа X.

Консервативният алианс на Фридрих Мерц, в който влизат Християндемократическият съюз и Християнсоциалният съюз, спечели извънредните парламентарни избори в Германия с 29%, показват първите екзитполове. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с тежки думи за метежите в София и новия юмрук на Радев (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с тежки думи за метежите в София и новия юмрук на Радев (НА ЖИВО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК