BG EN

Борис Джонсън категоричен: Великобритания трябва да напусне ЕС на 31 октомври

ЕС

Борис Джонсън категоричен: Великобритания трябва да напусне ЕС на 31 октомври

20521
на 25.10.2019
Борис Джонсън категоричен: Великобритания трябва да напусне ЕС на 31 октомври
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският премиер Борис Джонсън заяви, че от Европейския съюз зависи да реши за отсрочката за Brexit, но Великобритания би трябвало да напусне блока на 31 октомври, предаде БТА.

препоръчано

"В момента от ЕС зависи, както знаете, да реши, дали ще ни даде отсрочка или не. Както вървят нещата може да напуснем блока и на 31 октомври", каза Джонсън и добави: "Би трябвало да напуснем на 31 октомври".

"Разбира се, че датата 31 октомври все още е възможна, може да напуснем на тази дата и за съжаление ЕС има решаващата дума", допълни премиерът.

Джонсън заяви, че ако опозиционната Лейбъристка партия се противопостави на предложението му за парламентарни избори на 12 декември, правителството му няма да се занимава с безсмислена "брекзитология" в парламента.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК