ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Борис Джонсън обяви гласуването в Каталуния за противоконституционно
10644
на 02.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският външен министър Борис Джонсън заяви, че Великобритания е разтревожена от насилието, проявено при гласуването на забранения от испанския закон референдум за независимост на Каталуния, който той нарече неконституционен, предаде Ройтерс.
препоръчано
"Очевидно сме разтревожени от насилието, но е ясно, че референдумът, както разбирам, не е конституционен, затова трябва да бъде намерен баланс. Силно се надяваме, че нещата ще се успокоят", добави Джонсън пред Ройтерс.
Лидерът на Каталуния се закани референдумът да се проведе
10786
на 30.09.2017
Ултиматум в Каталуния! Ситуацията на път да ескалира
15408
на 30.09.2017


