BG EN

Борис Джонсън призова британците да не се страхуват от „твърд“ Брекзит

Европа

Борис Джонсън призова британците да не се страхуват от „твърд“ Брекзит

10021
на 25.06.2019
Борис Джонсън призова британците да не се страхуват от „твърд“ Брекзит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кандидатът за нов премиер на Великобритания Борис Джонсън заяви, че британската страна трябва да престане да се страхува от напускане на Европейския съюз без споразумение, съобщава „Би Би Си“, цитирани от „Газета“.

препоръчано

По думите му, страхът от Брекзит без сделка хвърля „гъсти облаци“ на Великобритания. „Казвайки това, не искам да кажа, че искам да се стига до там“, разясни Джонсън.

Той, също така, отбеляза, че ако се стигне до „твърд“ Брекзит, Великобритания ще се върне към търговия с ЕС по условията на външно-търговските отношения.

Политикът подчертава, че Великобритания ще напусне Европейския съюз на 31 октомври.

 

Превод и редакция: ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК