ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
Няма да платя 200 лева глоба за хвърлен домат срещу парламента
"Не аз, а Бойко Борисов е за съд, защото даде 6 млн. лв. чрез ИПОН на Симеон Сакскобургготски, за да му помогне да стане премиер". Това заяви пред ПИК глобеният с 200 лв. дисидент Николай Колев-Босия, който преди седмица уцели парламента с домат и даде тон на т.нар. "зеленчукова революция". По думите му във Варна имало две папки с материали за престъпления, извършени от премиера, които прокуратурата и съдът умишлено криели. Това била и причините за "особеното" внимание, което Борисов обръщал на Варна и обгрижвал морската столица. Босия обаче нямал намерение да си плати глобата и щял да обжалва решението на Темида, дори ако трябва ще топли и наровете в затвора. Колев не е съгласен с факта, че "батко и братко" са точили милиони, а не са глобени или осъдени, а той трябва да плаща за протеста си срещу Народното събрание. "Бакто и братко хранят съдебната система и БСП, а аз искам по-добър живот за децата и семейството си. Разликата е огромна. Не съм хвърлил домата срещу институцията, а срещу хората, които работят в нея", категоричен е Колев. Той отново подчерта, че до края на герберския мандат догодина няма да се размине без радикални протести и се закани, че лично ще се включи в свалянето на кабинета "Борисов". Според него премиерът трябва да си хвърли оставката и да се направи програмно правителство с експерти, които да довършат мандата му.препоръчано


