BG EN

Броят на загиналите от торнадото в САЩ достигна 377 души

Америка

Броят на загиналите от торнадото в САЩ достигна 377 души

3625
на 23.05.2013
Броят на загиналите от торнадото в САЩ достигна 377 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Броят на пострадалите от разрушителното торнадо в американския щат Оклахома достигна 377 души, а броят на повредените и разрушени съоръжения е не по-малко от 1200, обяви губернаторът на щата Мери Фелин. По думите й, броят на загиналите от най-силното за последните години торнадо остава непроменен – 24 души, предаде РИА Новости. 
"Надяваме се и се молим това число да не се увеличи", каза тя.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК