ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
БСП внесе промени в Кодекса за социално осигуряване, с които отново ще се опита да замрази повишаването на изискването за стаж и възраст при пенсиониране. Това обявиха Корнелия Нинова и Георги Гьоков на брифинг в Народното събрание.
препоръчано
Те настояват да остане изискването за възраст от 60 години и осем месеца за жените и 63 г. и осем месеца за мъжете.
Червените предлагат при недостиг на две години възрастните граждани също да имат възможност да се пенсионират, но с по-ниска пенсия.


