ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавното дружество „Булгаргаз“ иска ново поскъпване на "синьото гориво" от началото на следващата година. Компанията ще поиска скок на цената от януари 2019 година с 4,98% спрямо текущата, влязла в сила през октомври. В левова стойност това означава поскъпване с малко над 2 лева, предаде БГНЕС.
Газовият доставчик мотивира увеличението с по-високите доставни цени на природния газ от внос, както и на по-високия курс на щатския долар спрямо лева. В официалното съобщение се казва, че прогнозната цена е към 08.11.2018 г. и не е окончателна.
Окончателното предложение на “Булгаргаз“ ще бъде внесено в КЕВР на 11.12.2018 г.
препоръчано
свързани новини
"Булгаргаз" ще избира между два варианта на ценообразуване на синьото гориво
13015
на 09.10.2018


