BG EN

Бурята вчера остави над 70 села без ток

Региони

Бурята вчера остави над 70 села без ток

4041
на 29.07.2014
Бурята вчера остави над 70 села без ток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над 70 села и 4 квартала в Габрово са били без ток през изминалото денонощие поради силната гръмотевична буря. Това каза за Таня Христова, кмет на Община Габрово, предаде "Фокус".

препоръчано

Към момента електрозахранването е възстановено. Без електричество е само една хижа в местността ''Узана''. ''Само за няколко часа късно снощи се изля пороен дъжд на територията на региона, количеството на валежите е над 200 литра кв/м'', коментира кметът. Към момента селата Гъбене, Стоевци, част от Враниловци и Западна индустриална зона в Габрово са без вода поради прекъснати от пороите водопроводи. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК