BG EN

България в революция, властта и медиите мълчат! (Снимки)

АВТОРСКИ НОВИНИ

България в революция, властта и медиите мълчат! (Снимки)

9197
на 17.02.2013
България в революция, властта и медиите мълчат! (Снимки)
Автор:   ПИК
България е в обстановка на революция, а единствената медия, която отразява на живо гнева на народа от високите сметки за ток и парно, е Канал 3 на Сашо Диков! Хиляди българи са на улиците, в момента са блокирани от жива стена от жандармерията пред Президентството. Срещу полицията хвърчят павета, бирени бутилки, плодове и зеленчуци. Би Ти Ви маркираха събитието с едно извънредно включване от протстите по улиците, за да съобщят междувременно, че Бойко Борисов е поискал оставката на шефката на ДКЕВР Юлиана Иванова. След края му си продължиха с предаваннето "Такъв е животът". По останалите телевизии сякаш нищо не се е случило, излъчват лежерни женски предавания. Медиите на Пеевски - рупорът на властта, също не забелязва, че България е в състояние на гражданска война! Освен Сашо Диков, не мълчи единствено интернет! Властта също мълчи. Протестиращите се заканват, че няма да си тръгнат от Президентството, докато не слязат при тях премиерът Бойко Борисов или президентът Росен Плевнелиев.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК