ГОРЕЩО
Нетаняху потвърди смъртта на Лариджани
Колтуклиева: Само екс любовницата на Руди Гела си е позволявала да води дела срещу мене - бивша и изоставена
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Асим Адемов приключи служебната власт: Христанов прави поразии в земеделието. В случая "Петрохан“ накъдето и да се обърнем, срещаме хора от ППДБ (ВИДЕО)
Тежка катастрофа затвори пътя София-Варна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Информацията за трафикът на българските гранични контролно-пропускателни пунктове е към 6.00 часа.
препоръчано
На българо-гръцката граница на ГКПП „Кулата“ трафикът е интензивен на вход за товарни автомобили.
На българо-турската граница на ГКПП Капитан Андреево, на българо-румънската граница на ГКПП „Дунав мост“-Русе и на ГКПП „Кардам“ трафикът е интензивен за товарни автомобили на изход.
На българо-сръбската и на българо-македонската граница трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
От 24 октомври 2018 поради лоши метеорологични условия и ниско ниво на река Дунав, фериботнните платформи обслужващи Оряхово - Бекет преустановяват работа.
ПО СЪСЕДСКИ: Гърците идват у нас за гориво, българите ходят в Гърция за храна
2791
преди 21 минути
Намаляват парите, които българите изпращат от чужбина
7104
преди 2 часа
Пловдивчанка се зарази с чикунгуня след почивка на Сейшелите
12087
преди 5 часа


