BG EN

Ваксинират добитъка в Благоевградско заради болна от бяс лисица

Животът днес

Ваксинират добитъка в Благоевградско заради болна от бяс лисица

11129
на 27.06.2014
Ваксинират добитъка в Благоевградско заради болна от бяс лисица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В района източно от „Сапунджи дере“ на 3 юли 2014 г. ще се извърши задължителна безплатна ваксинация на домашните животни, които излизат на паша и на неваксинираните домашни кучетата и котки във връзка с положителен резултат за заболяването бяс в проба от лисица, сгазена в землището с. Хърсово, Благоевградско. Това съобщиха от пресцентъра на БАБХ-Благоевград.

препоръчано

За целта е необходимо, на горепосочената дата, собствениците на животни да ги заведат на бензиностанцията над „Аквапарка“, в интервала от 8,30 до 12,30 часа. При невъзможност да ваксинират животните си на 3 юли 2014г., собствениците могат да го направят и на 4 юли 2014 сутринта, в двора на бившата ветеринарна служба, сега Областна дирекция по безопасност на храните-Благоевград. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК