BG EN

Верижна катастрофа прати 5-годишно дете и двама възрастни в болница

ЧАС ПИК

Верижна катастрофа прати 5-годишно дете и двама възрастни в болница

5188
на 12.04.2016
Верижна катастрофа прати 5-годишно дете и двама възрастни в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж, жена и дете пострадаха при пътен инцидент край Елена, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Търново.  По първоначална информация лек автомобил "Хонда", управляван от 26-годишния К. Ч. от Елена, навлязъл с висока скорост в насрещната лента за движение и се ударил в товарен автомобил "Ситроен Берлинго" и лека кола "Фиан Пунто".

препоръчано

В резултат на сблъсъка са пострадали 38-годишния Й. Д. от Елена, който бил зад волана на фиата, 26-годишната му спътница и 5-годишно дете, информира 24 часа. То е откарано за преглед и лечение в "Пирогов" със счупени лицеви кости. Жената е с фрактури на ребра. Мъжът е настанен за лечение във великотърновската болбница с разкъсно-контузна рана на коляното.

Тримата водачи са изпробвани за употреба на алкохол, пробите са отрицателни. По случая е започнато досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК