ГОРЕЩО
Катастрофа затвори пътя Велико Търново – Русе, има жертва
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепрезидентът на САЩ Джо Байдън опроверга информацията в хърватската преса, интерпретирала визитата му за извънредната среща на държавите от Западните Балкани като връщане на САЩ в региона, засегнат в момента от мигрантската криза и заплахата на тероризма , след като след края на балканските войни водещата роля в региона е преминала към ЕС. „Преве
препоръчано
доха ми съобщенията в пресата, предшествали моите срещи тук. Нашето присъствие тук не е завръщане. САЩ никога не са си тръгвали“, каза Байдън, цитиран от Фокус.
свързани новини
Джо Байдън пристигна в Загреб за срещата на Западните Балкани
3177
на 25.11.2015
„Ние имаме различни зони на отговорност по света, съвместно с други и самостоятелно, но ние никога не сме си тръгвали“, подчерта той.
КРАЙ НА ЗАГАДКАТА: Учени откриха къде свършва Млечният път
8917
преди 2 часа
Мними брокери от Балканите „продават“ имоти на Халкидики
7191
преди 3 часа
НАТО остава приоритет за Германия
6341
преди 3 часа
РЕКОРД: Цената на нефта излетя до 126 долара
6732
преди 4 часа


