ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отчаяният капитан на Левски Владимир Гаджев направи най-интересното изказване в "синия" лагер след загубата на финала за Купата на България от Черно море, съобщава "Меридиан мач".
Той загатна, че на "Герена" е можело да има смяна на собствеността, но тя е минавала през победа на Левски.
"Получихме нелеп гол в последната минута, след като топката беше в наше притежание. Имаше по-голямо напрежение при нас. Не се получи играта ни. Не ми се коментира моето бъдеще", започна Гаджев. "Имахме повече положения, и то чисти положения, които обаче пропиляхме с лека ръка. Не сме празнували предварително. Глупости не ми се слушат.
Допуснахме грешка и ни вкараха гол. Тази година се опитахме от нищо да направим нещо. Може би не заслужавахме това, след като изтърпяхме толкова много месеци без пари. Опитахме се да направим от нищо нещо, но не се получи", продължи Гаджев.
"Не знам дали клубът ще смени собствеността си. Може би това минаваше през наша победа. Ние се изложихме тотално. Отчаянието в мен е наистина огромно", завърши през сълзи Гаджев.


