BG EN

Влак от Пловдив за София престоява в гара Костенец заради повреда на локомотив

Животът днес

Влак от Пловдив за София престоява в гара Костенец заради повреда на локомотив

9033
на 05.12.2023
Влак от Пловдив за София престоява в гара Костенец заради повреда на локомотив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Влак от Пловдив за София престоява в гара Костенец заради повреда на локомотива, съобщиха за БТА от пресцентъра на БДЖ. Във влака вече няма пътници, те са прехвърлени в друг влак по това направление малко след 18:30 ч. 

препоръчано

В момента се извършва ремонт по линията в участъка Септември – София и поради това е ограничена транспортната пропускливост на трасетата, които се осъществяват по един жп път. По тази причина, както и заради промяната в движението на влака от Пловдив до София, няколко влака се движат с по-големи закъснения, уточниха от БДЖ. Вероятно със закъснение ще се движи и влакът от София за Истанбул. 

Според информация на сайта на БДЖ със закъснение се движи бързият влак от София за Бургас, както и пътнически влак Карлово – Сливен, закъснение има при крайградски пътнически влак Благоевград – Петрич. 

свързани новини

Актуална информация за движението на влаковете може да бъде намерена на сайта на БДЖ. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 юли - заслужени финансови постъпления за Везните, Водолеите да се пазят от кражби САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 юли - заслужени финансови постъпления за Везните, Водолеите да се пазят от кражби
ПИК TV x
Проф. Рачев предупреди пред ПИК TV: Идва мор – шест дни ще се печем на 40 градуса (ВИДЕО) Проф. Рачев предупреди пред ПИК TV: Идва мор – шест дни ще се печем на 40 градуса (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК