ГОРЕЩО
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Изненадаха вицепремиера Иво Христов с остра декларация в парламента. Станислав Анастасов поиска управляващите незабавно да оттеглят предложението за закриване на Комисията по досиетата (ВИДЕО)
Радев се ядоса на ПП, ДБ и ГЕРБ: Това е вашият бюджет! Вие имате най-голяма вина за този дефицит
НОВИ РАЗКРИТИЯ: 20 от задържаните по аферата "Баба Алино" са собственици на незаконни имоти
ТРАГЕДИЯТА С УБИТИТЕ УЧЕНИЦИ КРАЙ МЕЗДРА! Почернената майка на Иван: Шофьорът седеше отстрани с кръв по ръцете...
ЧАС ПИК
Внимание! Връхлита ни много опасен летен грип, най-страшен е за бебетата!
9257
на 05.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Коктейл от няколкостотин разновидности на вируси, поразяващи стомашночревния тракт, върлува в страната, пише в. Преса.
препоръчано
До дни се очаква летният грип да ни връхлети, казват специалисти пред изданието, а пикът му се очаква да бъде през август. Симптомите на заболяването са същите, каквито и при зимния грип – висока температура, отпадналост и болки в мускулите. Летният грип е придружен с диария и повръщане.
Друга особеност на заразата е поява на обрив. Летният грип е опасен за бебетата и за хора над 75 години. Медиците предупреждават хората с бебета да избягват плажовете.


