ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сръбски военен самолет "Супер Галеб Г-4“ се разби при тренировъчен полет тази сутрин край село Ковачица на 55 километра от Белград, единият пилот е загинал, а другият е откаран в съзнание във Военномедицинската академия, съобщи министерството на отбраната, цитирано от агенция Фонет.
препоръчано
Самолетът е паднал около 9:50 часа местно време. Причините за катастрофата още не са изяснени.
свързани новини
Военен самолет се разби в Турция, трима загинаха
10022
на 17.01.2018
Край Лас Вегас се разби американски военен самолет F-16 (ВИДЕО)
17013
на 05.04.2018
Министърът на отбраната Александър Вулин съобщи пред журналисти, че животът на ранения пилот не е застрашен и той се възстановява, предава БНТ.
Вулин и началникът на генералния щаб Любиша Дикович са изпратили съболезнования на семействата на загиналия летец.
Японски военен самолет се разби по време на учения
8050
на 26.08.2017


