ГОРЕЩО
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военен хеликоптер се разби в западната част на Украйна, съобщават световните агенции, цитирани от БГНЕС. На борда е имало четирима души, които са загинали.
Хеликоптерът Ми-8 се е разбил западния регион Ривн по време на тренировъчен полет вчера вечерта. Все още не е ясно какво е довело до катастрофата.
препоръчано
Новоизбраният президент на Украйна Владимир Зеленски изрази съболезнованията си и възложи на новоназначения генерал Руслан Хомчак да наблюдава разследването.
„Нашата армия не трябва да губи хората си по време на учения”, заяви 41 годишния президент.
Великобритания обяви нов пакет санкции срещу Русия
6880
преди 6 часа
Полша започна подготовката за посещението на папа Лъв XIV
7454
преди 9 часа
Полша строи първата си атомна електроцентрала
7740
преди 11 часа


