BG EN

Военният министър на САЩ: Готови сме да ударим в Сирия

Близък изток

Военният министър на САЩ: Готови сме да ударим в Сирия

4236
на 27.08.2013
Военният министър на САЩ: Готови сме да ударим в Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американските сили са готови, ако получат заповед, да ударят сирийския режим. Това каза министърът на отбраната на САЩ Чък Хейгъл пред Би Би Си, съобщава „Фокус”.

препоръчано

Ръководителят на Пентагона заяви, че американските части са разположени така, че да могат да изпълнят всяка една заповед на президента Барак Обама, който вече е прегледал военните възможности, представени от командирите.

Хейгъл допълни, че скоро Вашингтон ще оповести доказателства, че сирийският режим е употребил химически оръжия миналата седмица в покрайнините на Дамаск.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК