BG EN

Волфсбург изгуби Бас Дост за 6 седмици

Футбол

Волфсбург изгуби Бас Дост за 6 седмици

9161
на 13.01.2016
Волфсбург изгуби Бас Дост за 6 седмици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Централният нападател на Волфсбург ще отсъства от терените около 6 седмици, след като е счупил кост в стъпалото си по време на тренировка, съобщиха "вълците" на официалния си сайт днес.

препоръчано

Холандският национал има 7 гола за тима в Бундеслигата през този сезон, но се е върнал преждевременно от зимния лагер на отбора в Португалия, след като е получил травмата. "Очакваме, че Бас ще се нуждае от операция. Точно преди контузията разговаряхме с него и той бе изключително мотивиран. Жалко, че устремът му е прекъснат", коментира спортният директор на Волфсбург Клаус Алофс. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 104
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК