BG EN

Вратар не може да се разбере с Гриша Ганчев, иска повече пари

Футбол

Вратар не може да се разбере с Гриша Ганчев, иска повече пари

6865
на 29.12.2013
Вратар не може да се разбере с Гриша Ганчев, иска повече пари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вратарят на Литекс Илко Пиргов все още не е подновил договора си. Клуб и футболист имат различия при преговорите. По непотвърдена информация роденият на 23 май 1986 година страж настоява за увеличение на заплатата.

препоръчано

Контрактът на Пиргов изтича през лятото на 2014 година. Той пристигна в Ловеч през декември 2011-та от Черно море. Преди това игра в Пирин Благоевград, ЦСКА и румънския Отопени. През август тази година Пиргов скъса кръстни връзки на коляното си в дербито с "Левски" е претърпя операция. Вратарят ще започне зимна подготовка с отбора и ще продължи да преговаря с ръководството.

Литекс разполага с Евгени Александров, Боян Пейков, който беше привлечен заради контузията на Пиргов, и младия Малин Орлинов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на Прогресивна България (ВИДЕО) СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на "Прогресивна България" (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК