ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Габровска област се въвеждат допълнителни строги мерки заради нарасналата заболяемост от COVID-19, която вече надхвърля 700 на 100 000 души. Областта от началото на октомври е в тъмночервената зона.
препоръчано
Директорът на РЗИ - Габрово д-р Николай Пенчоков заяви пред NOVA NEWS, че все още се очаква положителният резултат от мерките, като ефект засега има от въвеждането на ротационния принцип в училищата, което е ограничило разпространението на вируса.
Той отбеляза, че само в Севлиево се отбелязва намаление на случаите с коронавирус, докато в Габрово почти няма свободни легла.
свързани новини
Разтягат до 31 октомври ограничителните мерки в Габрово
4062
на 15.10.2021
В Габрово затягат мерките срещу коронавируса
4017
на 04.10.2021


