ГОРЕЩО
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
ВЪПРОСЪТ НА ВЪПРОСИТЕ! Как атентаторът срещу Тръмп е успял да проникне въоръжен до зъби, въпреки солидната охрана
СВЕТЪТ ДНЕС
Във Великобритания за срещата във Варна: Анкара иска по-дълбоки търговски връзки и визова либерализация с Европа
11198
на 27.03.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Ердоган заяви, че иска страната му да получи „пълноправно членство“ в ЕС. Той заяви по време на среща на високо равнище в България, че присъединяването към Съюза „остава стратегическа цел“, съобщава британският The Independent, цитиран от Фокус.
препоръчано
Ердоган заяви, че иска ЕС да премахне „политическите и изкуствени“ препятствия срещу членството на страната му, както и да съживи застоялите преговори за присъединяване.
ЕС зависи в голяма степен от Турция за спирането на миграционните потоци в Европа и е важен съюзник на НАТО, но Съюзът е загрижен относно положението на демокрацията и човешките права в страната след неуспешния опит за преврат от 2016 г.
свързани новини
Ердоган пристигна във Варна
27574
на 26.03.2018
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Борисов посрещна Ердоган в резиденция "Евксиноград" (СНИМКИ)
167399
на 26.03.2018
ГОРЕЩО: Йотова осъди стрелбата срещу Доналд Тръмп
1873
преди 14 минути
Китай се ядоса на ЕС заради санкционирани фирми
3922
преди 44 минути
Иран иска сигурност в Близкия изток без САЩ
5019
преди 58 минути
Нетаняху за “Хизбула“: Те разрушиха прекратяването на огъня в Ливан
7245
преди 2 часа


