ГОРЕЩО
МЪКА СЛЕД ПРОТЕСТА: Лидерите на ППДБ сигурно се чувстват така, сякаш са поканили всичките си приятели на рожден ден, а са дошли само един-двама...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Ангелов върна Кокорчо в 7 клас (ВИДЕО)
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на външните работи на Германия Франк-Валтер Щайнмайер е пристигнал днес в Киев, предаде РИА Новости, позовавайки се на съобщение на пресслужбата на германското външно министерство.
препоръчано
Очаква се във вторник германският министър да се срещне с президента на Украйна Петро Порошенко и с премиера Арсений Яценюк.
По данни на ведомството, Щайнмайер планира да обсъди с Порошенко мирния план за Източна Украйна и в частност начините, по които ЕС може да го подкрепи.
„Мирният план на президента Порошенко и заявеното примирие са не само мъжествена, но и решаваща стъпка”, се посочва в текста, който цитира думите на Щайнмайер.
Турция предупреди Украйна и Русия срещу ескалация в Черно море
9637
преди 10 часа
ЦЕНИТЕ РАСТАТ: Гърците пестят за Коледните празници
7216
преди 12 часа
Британски генерал: Думите на Путин за руските успехи в Украйна са глупости
14107
преди 13 часа
Лукашенко потрива ръце: Беларус подготвя голяма сделка със САЩ
12732
преди 14 часа


