BG EN

Въоръжен с маска задигна 30 бона от мъж в Бургас

ЧАС ПИК

Въоръжен с маска задигна 30 бона от мъж в Бургас

3747
на 13.07.2013
Въоръжен с маска задигна 30 бона от мъж в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Въоръжен открадна около 30 000 лева от 47-годишен мъж в Бургас, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.

препоръчано

Около 22.00 часа снощи във Второ Районно управление „Полиция”-Бургас е получено съобщение за въоръжен грабеж, извършен в района на вх. 3 на бл. 1 в бургаския комплекс „Славейков”. Установено е, че пострадал от деянието е 47-годишен бургазлия, живеещ в блока, който при прибирането си от офиса си на фирма „Метал Пласт”, спрял на паркинга на блока с л.а. „Ситроен Ксара”, с бургаска регистрация.

При спирането на автомобила маскиран мъж насочил в областта на главата му пистолет, като му отнел чанта за лаптоп със сумата от около 30 000 лв. и мъжка чантичка – паласка, съдържаща: два мобилни телефони и лични документи. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление „Полиция”-Бургас.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК