BG EN

В еврозоната е отчетена дефлация от 0,1% за септември

ЧАС ПИК

В еврозоната е отчетена дефлация от 0,1% за септември

3035
на 30.09.2015
В еврозоната е отчетена дефлация от 0,1% за септември
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Инфлацията в еврозоната е паднало до минус 0,1% през септември, след покачването с 0,1% за предходния месец. Това показват оповестени в сряда данни, което предполага, че опасното падане на цените може да се завръща, предаде АФП.

препоръчано

По-рано през месеца директорът на Европейската централна банка Марио Драги предупреди, че инфлацията в еврозоната може да стане негативна през следващите месеци, макар и само временно.

„Евростат“ съобщава още, че безработицата в еврозоната за август остава непроменена – 11%.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за забавление има и в близост до къщата на Кирил Петков на Корал (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК