ГОРЕЩО
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В столицата на Дания Копенхаген ще бъде открит паметник на руския поет Александър Пушкин, съобщава електронното издание Ер Те, позовавйки се на Россътрудничество.
препоръчано
„В рамките на тържествата за Деня на руския език, на 6 юни в Дания ще бъде открит паметник на Александър Пушкин. Не церемонията ще присъства представител на Россътрудничество. С тържеството ще бъде отбелязан и рождения ден на поета, който е на 6 юни“, се посочва в информацията.
Церемонията ще се проведе в Кралската библиотека на Копенхаген, като специални гости ще бъдат министъра на културата на Дания, както и членове на парламента и на кралското семейство.
Превод и редакция: ПИК
Дипломати от ЕС: Фон дер Лайен надхвърля правомощията си по темата за Иран
11916
преди 56 минути
Тръмп: С Нетаняху ще решим кога да спре войната с Иран
11642
преди 2 часа
Френски съд решава дали Никола Саркози ще избегне нова ефективна присъда
6407
преди 2 часа


