ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Изловиха бившия министър Росен Христов в супер компания (СНИМКИ)
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
САПУНКА ПРЕД ЦЕЦКА: Оклюмал и уморен Денков се напъна да замаже финансовия позор на Асен Василев. Ето защо Академикът се ядоса на ген. Атанасов
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
Повече от 600 души да не тръгват за дербито с Лудогорец
Феновете на Левски бяха предупредени преди днешното футболно дерби с Лудогорец да си останат в София. Домакините и полицията призоваха повече от 600 души в никакъв случай да не ходят в Разград. Точно толкова събира секторът за гости. От Лудогорец се притесняват от безредици, в случай че дойдат повече привърженици на „сините". По този повод домакините обявиха официално, че на всеки фен ва Левски, който се опита да влезе в друг сектор ще бъде изгонен от стадиона. Двубоят от 13 кръг на „А” група е от 16:30 часа на стадион "Лудогорец Арена". Лидерът в класирането Левски и шампионът Лудогорец са два от най-силните тимове в нападение в българския шампионат. Домакините са вкарали 26 гола, а столичани - 25. Двата тима имат и най-добрите защити, като са допуснали по 6 попадения.препоръчано


