ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията спря нов опит за нападение над паметника на крал Стефан Душан, пише скопският "Дневник". Вчера след края на петъчната молитва в скопските джамии, група от десетина албанци с чукове и албанско знаме, са направили опит да съборят паметника на сръбския крал Стефан Душан, но са били спрени от полицията.
препоръчано
В социалните мрежи етническите албанци се призовават следващия петък да бъде организирано ново нападение над скандалния паметник.
Албания и Египет засилват икономическото си сътрудничество
7978
преди 6 часа
В Хърватия потвърдиха случай на проказа
10698
преди 10 часа
14-годишна ученичка е била ранена с нож в гимназия в Атина
7080
преди 13 часа
Българин загина при катастрофа в Кипър
8058
преди 13 часа


