BG EN

Гаджето на Берлускони му сложи рога (снимка)

СВЕТЪТ ДНЕС

Гаджето на Берлускони му сложи рога (снимка)

4775
на 01.08.2014
Гаджето на Берлускони му сложи рога (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Берлускони заряза 50 години по-младото си гадже. Повод за раздялата станало телевизионно интервю на Франческа, в което тя се държала като човек, който определя живота на Берлускони и нищо не става без нейно разрешение.

препоръчано

Това вбесило бившия премиер, който дочул и слухове за млад любовник на Франческа. Въпреки, че тя отрекла Силвио Берлускони настоял тя да напусне общото им жилище, пише "Всеки ден".

Въпреки това двамата продължават да се срещат, но само по официални поводи като вечеря с членове на партията на Берлускони. Той се надява да се върне в политиката, още повече след като в средата на юли съдът отмени доживотната му забрана за това.

Италианските магистрати го оневиниха и по делото "Рубигейт" за секс с непълнолетна проститутка.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК