BG EN

Гаджето на Мика Стоичкова напусна театъра, ще ходи в Мексико при нея

ЧАС ПИК

Гаджето на Мика Стоичкова напусна театъра, ще ходи в Мексико при нея

11880
на 23.01.2014
Гаджето на Мика Стоичкова напусна театъра, ще ходи в Мексико при нея

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гаджето на Мика Стоичкова - акторът Иво Аръков, наусна театъра. В понеделник той игра за последен път в спектакъла на Народния "Козата или коя е Силвия?". От вчера в постановката на Явор Гърдев го замества Мартин Димитров, който още учи в НАТФИЗ, пише "24 часа".

препоръчано

Аръков напуснал и Малък градски театър "Зад канала", където участва в 2 постановки - "Лодка в гората" и "Когато дъждът спря да вали". Там неговите роли вземат Владимир Золумов и Александър Кадиев.

От вчера Иво Аръков снима сцени от третия сезон на "Фамилията". По план актьорът ще работи по филма до пролетта.

По време на почивките ще пътува и до Америка, където е приятелката му Михаела Стоичкова. Тя има подписан договор за предаване в мексиканската телевизия "Телевиса", където ще снима 2-3 месеца.

Иво Аръков публикува снимка в личния си фейсбук профил и написа: "Който гледал, гледал... Последно представление за мен... Всичко, което започна, ще приключи там, от където е започнало! Козата..."

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК