ГОРЕЩО
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Щипалки и мушички щурмуваха плажовете по Южното Черноморие, оплакват се летовници. За проблема алармират туристи в Поморие. Те са се появили на рояци и са довели до писъци децата. Някои майки са изоставили хавлиите си на плажа и са хукнали да бягат, предава Би Ти Ви.
препоръчано
Спасителят на плажа Станчо Станчев разказа, че бялата му фланелка е почернявала от мушички. Някои от почиващите казаха, че насекомите са хапели и дори препаратите против тях не са помагали.
Епидемията е била кратка, а хората я обясняват с проливния дъжд и смяната със сухо време.


