ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО СЕ ОБРЪЩА: Застудява, силен вятър брули половин България - 20 области с предупредителен жълт код (КАРТИ)
Александър Йорданов за Джиро-то: Видяхме европейска България. Всичко започна от правителството на Росен Желязков
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
36-годишният Георги Пеев се договори с Амкар Перм за нов договор, съобщи неговият агент Мирчо Димитров пред руските медии.
препоръчано
Предното предложение на клуба към бившия български национал не бе прието и се предполагаше, че той ще продължи кариерата си в друг руски отбор.
Новото споразумение е за един сезон. Пеев играе в Амкар от 2007 г., неговият действащ договор изтича на 30 юни тази година. Мирчо Димитров предполага, че новият контракт ще бъде подписан официално до два-три дни.
В момента Пеев си почива в България, но има готовност да започне подготовка с руския тим веднага след парафирането на договора.
Георги Пеев: Надежда за Амкар още има
7212
на 24.04.2015


