ГОРЕЩО
Застреляха млад българин в Италия
САМО ПИК! Георги Марков от сърцето на Европа: Унгарците се удавиха в Тиса - Унгария заприлича на Венецуела
Тежка катастрофа край Разград - има загинал, колата е смачкана на хармоника
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА: Тиктокърът Стоян Колев отива на съд заради изцепката му на "Тракия"
СЛЕД БРУТАЛНАТА СМЪРТ В ПЛОВДИВ: Половината от участниците в убийството са на свобода и сигурно продължават да са горди от това, което сториха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След като стана ясно, че терористичната групировка "Ислямска държава" пое отговорност за атентата в Берлин, силите за сигурност в Германия останаха през цялата нощ по улиците на града и продължават да патрулират и тази сутрин. Мерките за сигурност изключително завишени, съобщава БНТ.
препоръчано
Въпреки случилото се, 60-те коледни базара в Берлин ще отворят врати днес, но под засилена полицейска охрана. В Германия вече се появи и един нов термин "хоби терористи", което означава, че с изключително малка подготовка терористите атакуват.
свързани новини
СКАНДАЛ! Бежанец се хили часове след атентата в Берлин (СНИМКА)
24400
на 21.12.2016
Ето го полякът опитал да спре атентатора от Берлин (СНИМКА)
32758
на 21.12.2016
Българите в Берлин: Животът продължава
16460
на 21.12.2016


